Wedstrijden van 10 augustus 2024
NLD
Eredivisie
Meer Eredivisie- 16:30
- -
- -
- 18:45
- -
- -
- 20:00
- -
- -
- 21:00
- -
- -
NLD
Keuken Kampioen Divisie
Meer Keuken Kampioen Divisie- 16:30
- -
- -
Olympische Spelen Vrouwen
Meer Olympische Spelen Vrouwen- 17:00
- -
- -
BEL
Jupiler Pro League
Meer Jupiler Pro League- 16:00
- -
- -
- 18:15
- -
- -
- 20:45
- -
- -
ITA
Coppa Italia (Italië)
Meer Coppa Italia (Italië)- 18:00
- -
- -
- 18:30
- -
- -
- 20:45
- -
- -
- 21:15
- -
- -
DEU
2. Bundesliga (Duitsland)
Meer 2. Bundesliga (Duitsland)- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
RUS
Premjer-Liga
Meer Premjer-Liga- 14:00
- -
- -
- 16:30
- -
- -
- 16:30
- -
- -
- 19:00
- -
- -
ENG
Championship (Engeland)
Meer Championship (Engeland)- 13:30
- -
- -
- 13:30
- -
- -
- 13:30
- -
- -
- 13:30
- -
- -
- 13:30
- -
- -
- 13:30
- -
- -
- 13:30
- -
- -
- 13:30
- -
- -
SCO
Scottish Premiership
Meer Scottish Premiership- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 18:30
- -
- -
CHN
Super League (China)
Meer Super League (China)- 13:00
- -
- -
- 13:35
- -
- -
- 14:00
- -
- -
UKR
Vysjtsja Liha
Meer Vysjtsja Liha- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
CHE
Super League (Zwitserland)
Meer Super League (Zwitserland)- 18:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
- 20:30
- -
- -
AUT
Bundesliga (Oostenrijk)
Meer Bundesliga (Oostenrijk)- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 19:30
- -
- -
POL
Ekstraklasa (Polen)
Meer Ekstraklasa (Polen)- 14:45
- -
- -
- 17:30
- -
- -
- 20:15
- -
- -
SWE
Allsvenskan (Zweden)
Meer Allsvenskan (Zweden)- 15:00
- -
- -
- 15:00
- -
- -
- 17:30
- -
- -
NOR
Eliteserien (Noorwegen)
Meer Eliteserien (Noorwegen)- 16:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
HRV
1st HNL (Kroatië)
Meer 1st HNL (Kroatië)- 19:00
- -
- -
- 19:00
- -
- -
- 19:00
- -
- -
- 19:00
- -
- -
- 19:00
- -
- -
CZE
Synot Liga
Meer Synot Liga- 14:30
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 20:00
- -
- -
ROU
Liga I (Roemenië)
Meer Liga I (Roemenië)- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Club vriendschappelijk
Meer Club vriendschappelijk- 01:00
- -
- -
- 11:00
- -
- -
- 11:00
- -
- -
Royal Antwerp II
Lierse K
- 12:00
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Pau
Bergerac
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:30
- -
- -
- AFGL.
- -
- -
- 15:30
- -
- -
- 15:30
- -
- -
- 15:30
- -
- -
- 15:30
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
FC Luik
Sporting Charleroi II
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
- 18:30
- -
- -
- 19:00
- -
- -
- 19:00
- -
- -
- 19:00
- -
- -
- 19:00
- -
- -
- 19:00
- -
- -
RAEC Mons
Patro Eisden
- 19:00
- -
- -
- 19:30
- -
- -
Tarazona
Mirandés
- 20:00
- -
- -
- 20:30
- -
- -
- 21:00
- -
- -