Wedstrijden van 18 augustus 2024
NLD
Eredivisie
Meer Eredivisie- 12:15
- -
- -
- 14:30
- -
- -
- 14:30
- -
- -
- 16:45
- -
- -
NLD
Keuken Kampioen Divisie
Meer Keuken Kampioen Divisie- 12:15
- -
- -
- 16:45
- -
- -
ENG
Premier League
Meer Premier League- 15:00
- -
- -
- 17:30
- -
- -
ESP
Primera División
Meer Primera División- 19:00
- -
- -
- 21:30
- -
- -
ITA
Serie A
Meer Serie A- 18:30
- -
- -
- 18:30
- -
- -
- 20:45
- -
- -
- 20:45
- -
- -
BEL
Jupiler Pro League
Meer Jupiler Pro League- 13:30
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 18:30
- -
- -
- 19:15
- -
- -
FRA
Ligue 1
Meer Ligue 1- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
DEU
DFB Pokal (Duitsland)
Meer DFB Pokal (Duitsland)- 13:00
- -
- -
- 13:00
- -
- -
Viktoria Berlin
FC Augsburg
- 15:30
- -
- -
Borussia Hildesheim
Elversberg
- 15:30
- -
- -
- 15:30
- -
- -
- 15:30
- -
- -
Teutonia Ottensen
SV Darmstadt 98
- 15:30
- -
- -
- 15:30
- -
- -
- 18:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
RUS
Premjer-Liga
Meer Premjer-Liga- 14:00
- -
- -
- 16:30
- -
- -
- 16:30
- -
- -
- 19:00
- -
- -
PRT
Primeira Liga
Meer Primeira Liga- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
ENG
Championship (Engeland)
Meer Championship (Engeland)- 13:00
- -
- -
BEL
Beker van België
Meer Beker van België- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
Knokke
- 16:00
- -
- -
Sporting Hasselt
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
Merelbeke
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
RAEC Mons
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
Ninove
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
Union Namur
- 16:00
- -
- -
Stockay-Warfusée
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
RUS Binche
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
Lyra-Lierse Berlaar
ESP
Segunda División
Meer Segunda División- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 19:30
- -
- -
- 19:30
- -
- -
ARG
Primera División
Meer Primera División- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Velez Sarsfield
Instituto
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Talleres de Córdoba
Independiente Rivadavia
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Gimnasia La Plata
River Plate
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Godoy Cruz A.T.
Deportivo Riestra
- 13:14
- -
- -
BRA
Brasileirão Série A
Meer Brasileirão Série A- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
AUT
Bundesliga (Oostenrijk)
Meer Bundesliga (Oostenrijk)- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
DNK
Superligaen (Denemarken)
Meer Superligaen (Denemarken)- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
SWE
Allsvenskan (Zweden)
Meer Allsvenskan (Zweden)- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
- 16:30
- -
- -
NOR
Eliteserien (Noorwegen)
Meer Eliteserien (Noorwegen)- 14:30
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 19:15
- -
- -
CZE
Synot Liga
Meer Synot Liga- 14:30
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 20:00
- -
- -
BEL
Tweede Klasse (België)
Meer Tweede Klasse (België)- 13:30
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 19:15
- -
- -